Lázně Vráž

LÁZNĚ HOTEL VRÁŽ s.r.o. provozuje tři hlavní lázeňské budovy, které jsou propojené a mají bezbariérový přístup (neogotický zámek, Jubilejní a Léčebný pavilon) s celkovou ubytovací kapacitou 161 lůžek. Jedná se o nestátní zdravotní zařízení. Lázeňští hosté zde mají ubytování, stravu a léčbu pod jednou střechou, přičemž vše je snadno přístupné. Lázně se specializují na léčbu nervových chorob, poruchy pohybového systému, revmatická onemocnění a poúrazové a pooperační stavy. Kromě toho nabízejí krátkodobé relaxační programy (víkendové nebo týdenní) pro regeneraci těla i ducha.

Pokud budete hledat ubytování – zde

Hotel Vráž je vzdálen jen 10 km od města Písku nachází v krásném prostředí zalesněné krajiny v údolí Otavy, takže hostům a pacientům skýtají klid, ticho a soukromí. Lázeňská péče se poskytuje v budově zámku v neogotickém stylu (1875), který postavili Lobkowiczové a sloužil jim jako letní sídlo až do roku 1926. Zámek a další pavilony pro léčbu a ubytování jsou obklopeny zeleným parkem v anglickém stylu a lesem. Lázně se skládají celkem ze 4 budov, z nichž 3 jsou propojeny vytápěnou chodbou.

Zámek a anglický park jsou chráněnou kulturní památkou, což pomohlo k uchování původního charakteru místa a předešlo jeho poškození přílišnou lidskou činností.

Najděte si dovolenou podle vlastních představ...