O nás

SkvěláDovolená.com je web, který se snaží shromáždit informace o veškerých státech, destinacích, či různých památkách aj. na jedné webové stránce. Prozatím se nám tento námi zvolený úkol daří a doufejme, že se nám bude dařit i nadále, abyste Vy, naši čtenáři měli přehled o veškerých státech, destinacích, památkách aj. a věděli kam se vydat!

Zábava se SkvěláDovolená.com

Náš portál SkvěláDovolená.com pořádá pravidelně nejrůznější soutěže o ceny. Soutěž většinou spočívá ve splnění nějakého velice jednoduchého úkolu např. přidání se do Facebook skupiny či jiného, velice zajímavého úkolu.

Reklama na SkvěláDovolená.com

Sháníte-li kvalitní reklamní plochu pro Váš banner, neváhejte nás kontaktovat na našem e-mailu. Uveřejníme Vám také za minimální poplatky Vaše články s odkazy, či nějaký, Vámi zvolený odkaz přidáme na naše stránky. Ve všech možnostech nás prosím kontaktujte na našem e-mailu info@skveladovolena.com. Banner je možné umístit v horní části webu vedle našeho loga, v patičce, kde je možnost umístění více bannerů a do pravé části webu, tzv. sidebaru, kde je také možnosti umístění bannerů více.

Sponzoring SkvěléDovolené.com

Jste-li společnost a máte-li zájem o tzv. reklamu zdarma, jste na správném místě. Umístíme Váš banner, logo, ikonku aj. na naše stránky za poskytnutí ceny/cen do našich pravidelných soutěží. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na našem e-mailu info@skveladovolena.com.

Jsme na Facebooku!

Jak jste si mohli všimnout, i my jsme na Facebooku! Na našem Facebookovém profilu se dozvíte nejrůznější aktuality, prováděné na naší webové stránce a můžete se také dozvědět o nejnovějších a zároveň nejzajímavějších článcích!

Scroll To Top