Dovolená v Bulharsku je opět hitem! 2013

Dovolená v Bulharsku je opět hitem! 2013 1Proč jet na letní dovolenou právě do Bulharska? Právě tato země může oslovit širokou škálu lidí. Díky poměrně nízkým cenám, slunnému letnímu počasí je Bulharsko opět v popředí zájmu nejen českých turistů. Bulharsko je země v jihovýchodní Evropě na balkánském poloostrově. Užijete si pěkné mořské pláže, tradiční místní kuchyni, ve které se mísí vliv evropský, balkánský a zčásti také orientální (zvláště na jihu), neboť Bulharsko sousedí s Tureckem. Také ubytování a služby jsou na srovnatelné úrovni jiných evropských letovisek. Určitým kladem je také řeč, lze se tu částečně domluvit česky a bulharštině (ruštině) je přece více rozumět než například řečtině.

Nabízíme levné zájezdy k moři v Bulharsku. V této zemi najdeme spoustu letovisek, která jsou velmi známá, například Primorsko, Zlaté Písky, Obzor, Varna, Burgas a další. Vzhledem k poloze jsou všechna přímořská letoviska na východě země, kde je Černé moře, které zároveň tvoří východní hranici země. Na poměrně malé ploše je situováno poměrně velké množství letovisek, některá jsou v létě velmi rušná a přelidněná, ale stále tu najdeme i tichá zákoutí a poklidná místa. Bulharsko je zemí mnoha kontrastů, kdy se mísí až zaostalý styl života na venkově se současným moderním stylem ve městech. Do Bulharska nejen k moři se vyplatí.

Užijte si díky nám například léto v Primorsku, jednom z nejznámějších bulharských letovisek, které se nachází v jihovýchodním Bulharsku. V této lokalitě nabízíme mnoho ubytovacích zařízení různého vybavení. Tráví zde dovolenou poměrně dost Čechů, takže zaslechnout na pláži češtinu není nic neobvyklého. Je to menší letovisko, které však nabízí ideální dovolenou pro všechny věkové kategorie, od rodin s dětmi po sportovní nadšence, kteří dávají přednost adrenalinovým vodním sportům. Výhodou je také spojení do většího Burgasu po rychlostní silnici přes letovisko Sozopol. Nabízíme zájezdy i do dalších letovisek.

Strávit dovolenou v Bulharsku je zážitkem za přijatelné ceny. Dýchne na Vás atmosféra starých městeček stejně jako rušných letovisek. Ochutnáte znamenitou bulharskou kuchyni, která je směsí různých vlivů, zaposloucháte se do šumění moře s doprovodem balkánské hudby. Také díky vstupu Bulharska do EU jsou služby až na výjimky na srovnatelné evropské úrovni, avšak za nižší ceny.

zp8497586rq

Najděte si dovolenou podle vlastních představ...