V Rusku třikrát, v Rakousku dvakrát. Umíte se líbat na cestách?

Většině to nejde a není divu. Kdo si to má pamatovat kde a jak se líbat? Je to asi chyba, že nevím, jak se po italsku líbá,“ litoval kdysi zpěvák Drobný. Zde je krásný případ. Cizinka mi podá ruku, pomalu se ke mně přibližuje ale najednou, když už se nosy málem srazíme, náhle změní směr a dotkneme se tvářemi v náznaku polibku.
Vyděsí mě to, chci ucuknout, ale opakuju se to na druhé tváři. Když už si myslím, že je konec a chci se odtrhnout, mě silou drží, protože mě líbá potřetí. Poté se cítím trapně, jak jsem cukal.
Někdy zase já si jdu pro třetí polibek, bohužel jí dva stačily a myslí si o mě že jsem sexuální loudil.
Připadám si jak muž z Východu, že se dávám tři polibky. To líbání na pozdrav dělají automaticky a já ho neovládám. Vždy jsem si nejistý a přemýšlím jak ji mám políbit. A k tomu ještě ten připitomělý úsměv!
Nedá se nic dělat, líbat se musí, protože tam kam jezdíme to dělají běžně. Problém je v tom, že to všude dělá jinak. Ideální to je vidět ve Francii. Tam je v tom zmatek. Říká se, že podle polibků poznáte, v jakém městě jste. Obecné vodítko: Provensálci a území nad nimi se líbají 3×, Bretonci jednou a obrovské území od Belgie přes Normandii až po Biskaj naopak 4×! Zbytek je území dvou polibků. V Nizozemsku, Švýcarsku a v Černě hoře se líbají 3x ale zato Chorvaté jen 2x. V Americe, když už, tak jednou, v Rusku třikrát, v Rakousku dvakrát. Němce netrapte. Nelíbejte opačné pohlaví v Arábii v Japonsku či Koreji. Byli by z toho nesví.
Jsou i polibky, se kterými by jste se nechtěli setkat. Třeba na Sicílii, když vás někdo políbí na čelo. Dostali jste právě il bacio di Giuda, Jidášův polibek. A ten znamená mezi mafiány tolik, co vynesení trestu smrti. Prchejte!¨
A ještě jedna rada na závěr, pokud se nechcete učit všechny polibky na partnerce či partnerovi (né že by to nebylo příjemné), tak dejte raději přednost podáním ruky.

Najděte si dovolenou podle vlastních představ...