Jeďte si odpočinout do krásných destinací

Potřebujete orazit po náročné zimě? Vydejte se k moři s ověřenou cestovní kanceláří. Čekají vás nezapomenutelné zážitky a načerpáte novou energii na další náročné zimní období. Každý potřebuje odpočívat. Nechte na chvíli váš domov osamocený a užijte si zlatavý písek na dostupných plážích. Nezapomeňte se informovat na to, jaký je například časový posun a co vše byste si měli zabalit do kufru, případně, měnu, jakou se v daném státě platí. Důležité také je se informovat u svého operátora, zda budete moci telefonovat ze zahraničí. Ale hlavně vše v klidu, abyste nejeli na dovolenou až příliš unavení. Kam tedy můžete vyrazit?

Řecko

Řecko, spolu s historickými Aténami, není jen jednolitá pevnina, ale také nespočet ostrovů. Do Řecka se každý rok vydává velké množství turistů a patří k nejoblíbenějším destinacím. Nemusíte kupovat dovolenou již v zimě, můžete také využít Last Minute Řecko, budete tak mít o něco více peněz na utrácení. Strávit příjemný čas můžete buď na pevnině, nebo můžete využít nějaký krásný ostrov pro své rozjímání. Pokud se chcete vypravit na dovolenou na nějaký řecký ostrov, máte několik možností:

  • Rhodos
  • Kréta
  • Zakynthos
  • Korfu

Turecko

Dalším místem, na které se v rámci své dovolené můžete podívat je Turecko. Využijte obrovské množství hotelů se skvělým přístupem k moři a odpočiňte si. Dovolená v Turecku načerpá energii vám i vašim blízkým. Využijte výhodných cen a těšte se již teď na léto. Turecko můžeme rozdělit na dvě části, dovolenou tak můžete strávit buď u oblíbeného Egejského moře, nebo u Středozemního moře. V Turecku je obecně poměrně lacino a čeká na vás pohostinný a ochotný národ. Hlavním městem je Ankara a převažuje zde muslimský národ. Při své dovolené můžete trávit čas nejen u pláže a bazénu, ale také se podívat na turisticky zajímavá místa. Už se těšíte, až opustíte váš denní stereotyp?

Najděte si dovolenou podle vlastních představ...