Dovolená v hotelovém komplexu Avalanche

 

Poloha

Hotel se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku, v údolí mezi Karlovou Studánkou, Karlovým, Pradědem a Slezskou Hartou, tedy v oblasti, která patří k nejnavštěvovanějším střediskům.

V oblasti se vyskytuje několik národních rezervací. Jsou zde vynikající podmínky pro lyžaře, snowboardisty, běžkaře a pro milovníky turistiky, cykloturistiky, aqua světa, lázeňských procedur a veškerých sportovních aktivit, ať již v krytých či venkovních sportovních areálech hotelového komplexu Avalanche. Velké množství jeskyní, kaskád a vynikající lyžařské podmínky vydělují tuto oblast jako módní hit pro tuzemské i zahraniční turisty.

Ubytování

Hotelový komplex Avalanche nabízí komfortní ubytování v komplexu čtyř hotelových budov, ve třech samostatných penzionech, v sedmi bungalovech a nově chystaných deseti nadstandardních penzionech. Přízemní části budov jsou řešeny bezbariérově. Každý pokoj v hotelových budovách a penzionech má vlastní sociální zařízení s vanou, nebo sprchovým koutem, TV, rádiem a minibarem.

V hotelovém komplexu je také umožněn přístup na internet prostřednictvím bezdrátové sítě WiFi. Aktuálně nabízí ubytovací kapacitu pro cca 200 osob, v tomto roce po dostavbě bude zvýšena až na 300 osob.

Restaurace a stravování

V areálu naleznete restauraci s dětským koutkem, kavárnu, krbové studio se specialitami na grilu a další restaurační zařízení. V létě je možnost využít terasu a poobědvat pod širým nebem. Pro ubytované hosty nabízíme několik variant stravování formou polopenze, plné penze či výběrem z jídelního lístku. Snídaně jsou řešeny formou bufetu.

Kongresová turistika

Hotel Avalanche je jedinečným spojením hotelu a školícího střediska, který ve svých sálech poskytuje nadstandardní kongresové služby. Největší z nich jsou plně audiovizuální, nabízejí kapacitu až 200 osob. V blízké budoucnosti bude počet rozšířen o další sál. Výsledná kapacita tedy bude dostatečná pro plné pokrytí potřeb klientely požadující konferenční sály na míru.

Soutěž Superkrás

Je kulturním festivalem národních tradic, historie a zajímavosti cestovního ruchu zemi Visegrádské čtyřky. Spojuje krásy přírody, dětí a žen v mezinárodním klání České republiky, Slovenské republiky, Polska a Maďarské republiky s podtitulem představení kulturních, historických a turistických zajímavostí, národních tradic a dovedností mládeže Visegrádské čtyřky.

Najděte si dovolenou podle vlastních představ...