Dovolená se slevou, dovolená pro všechny

dovolenáNějaká ta letní dovolená, je nezbytnou součástí každých letních prázdnin. V dnešní době není letní dovolená výsadou jen těžce vydělávajících rodin, ale i těch ze střední vrstvy. Proč? Protože nejsou k dispozici nabídky jen z katalogů cestovních kanceláří, ale pořídit si levnou a dobrou dovolenou, či wellnes pobyt můžete i na slevových agregátorech.

Skvělá dovolená za minimální cenu

Vzhledem k tak rozsáhlé nabídce dovolených, je někdy dokonce těžké, vybrat si tu nejlepší. Máme se dívat na tu nejnižší cenu, nebo naopak na komfort, který kupujeme? Rozhodně na obojí. Vzhledem k tomu, že každá sleva, která je na slevovém serveru, nebo agregátoru nabízena, je doplněna informacemi můžete se přesvědčit o tom, jak moc se dovolená vyplatí. Dobrou inspirací na letní dovolenou jsou i stránky hromadneslevydnes.cz, na kterých najdete tipy na letní dovolenou, kde dovolenou hledat, a čím se na dovolenou vybavit. V nabídce je většinou hned několik zemí, nebo destinací. Letecká dovolená je pochopitelně dražší, zato ale komfortnější. Obvykle se cena pohybuje okolo 8 000,- Kč s polopenzí a ubytování v hotelovém pokoji, či apartmánu. Dostane se Vám dokonce i užitečných tipů na výlet, nebo jak naložit s volným časem.

Wellnes i s lázeňskými balíčky

Na škodu nejsou ani wellnes pobyty. Stačí jen jeden wellnes víkend třeba v některých českých lázních, nebo dokonce v zahraničí a budete dokonale odpočatí a načerpáte nové síly do dalších dní. Cenově zajímavé jsou i pobyty pro dva, které můžete levně získat i na slevových serverech a využít lázeňských balíčků, které zahrnují hlavně kosmetické, nebo masážní procedury. Během pobytu se ale nemusíte věnovat jen neustálé relaxaci a nic nedělání. Hrajete golf, tenis, nebo se rádi věnujete jízdě na kole se svými blízkými? Pak vybírejte z míst, v jejichž okolí najdete golfová hřiště, kurty, nebo se zaměřte na ubytování v České Lípě, která je ideálním místem pro pohodovou jízdu na kole.

Wellnes víkend je tím nejlepším řešením pro všechny, kteří nechtějí trávit dlouhý čas na týdenní dovolené. A že nejsou wellnes pobyty tak komfortní? Jen vyzkoušejte a uvidíte, že nebudete chtít nic jiného.

Najděte si dovolenou podle vlastních představ...